o deweloperze

Firma „CZAN” wpisana do Rejestru Przedsiębiorców w Sądzie Rejestrowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, powstała w 1995 roku zajmuje się realizacją inwestycji, sprzedażą mieszkań, domków oraz wynajmem nieruchomości. Specjalizujemy się w budowie budynków mieszkalnych.

Jesteśmy największym deweloperem na lokalnym rynku, z najdłuższym doświadczeniem. Budowanie mieszkań jest naszą pasją. Na przestrzeni 20 lat ze stałą, wykształconą i doświadczoną kadrą oraz sprawdzonymi podwykonawcami wypracowaliśmy bardzo dobrą jakość wykonania budowanych osiedli. Nasza oferta skierowana jest do osób, którym marzy się kupno nowego mieszkania od dewelopera, na rynku pierwotnym w korzystnej cenie.

Nasze osiedla charakteryzują najlepsze lokalizacje. Znajdują się blisko żłobków, przedszkoli i szkół. Dla Dzieci jest to codzienne, bezpieczne dojście do szkoły. Do najbardziej potrzebnych usług i po niezbędne zakupy nasi mieszkańcy mają bardzo blisko, dzięki pasażom usługowo-handlowym zlokalizowanym w parterach budynków.

Wdrażamy nowe technologie, używając materiałów z najwyższej półki z atestami. Współpracujemy z największymi w Polsce i na świecie producentami materiałów budowlanych. Inwestujemy w odnawialne źródła energii. Montując kolektory słoneczne na budynkach uzyskujemy bardzo niskie koszty eksploatacyjne i jesteśmy przyjaźni dla środowiska.

Konstrukcja - żelbetowe i pełne (bez dziur) ściany, stanowią bardzo dobrą wytrzymałość, trwałość montażu wyposażenia oraz doskonałą izolację akustyczną.
Docieplenie – bardzo gruba warstwa ze styropianu i wełny mineralnej przytwierdzona kółkami do pełnej ściany zapewnia ciepło w naszych mieszkaniach.

Wykończenie budynku jest dla nas równie istotne. Stawiamy na nowoczesność i wysoką jakość. W mieszkaniach instalujemy okna z egzotycznego drewna, o podwyższonych parametrach, minimalizując tym samym straty ciepła. Nasze osiedla charakteryzuje różnorodność architektury. Każde z nich ma swój jednolity styl. Od 20 lat współpracujemy z tą samą pracownią architektoniczną i udoskonalamy projekty naszych mieszkań.

Aby zapewnić komfort mieszkańcom, firma CZAN stworzyła dział, który zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem osiedli. Kameralne, niewielkie wspólnoty tworzą dla mieszkańców przyjazny klimat. Na naszych osiedlach jest ładnie, czysto, przyjemnie i co najważniejsze bezpiecznie, gdyż osiedla są monitorowane.

Współpracujemy z biurami doradztwa kredytowego, których pracownicy w razie potrzeby udzielają wszystkich niezbędnych informacji oraz pomogą w formalnościach związanych z otrzymaniem kredytu.

Od wielu lat nasze mieszkania spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zaś w naszych lokalach usługowych rozwijają skrzydła zarówno lokalni przedsiębiorcy jak i firmy sieciowe.

SPRZEDAŻ

lokali mieszkaniowych

WYNAJEM

lokali usługowych

Realizacje

Osiedle Mickiewicza

Osiedle Mickiewicza
ul. Mickiewicza, Garwolin

Osiedle Mickiewicza

Duży, rozległy, zielony teren oraz strumyk przepływający obok osiedla pozwolił na... Czytaj więcej

Osiedle Srebrne Tarasy

Osiedle Srebrne Tarasy
ul. Korczaka, 08-400 Garwolin

Osiedle Srebrne Tarasy

Nowoczesny, siedmio kondygnacyjny budynek, wyposażony w windy oraz parking podziemny.... Czytaj więcej

Osiedle Dobra

Osiedle Dobra
ul. Dobra, Garwolin

Osiedle Dobra

Doskonała lokalizacja, niecałe 2 km od centrum Garwolina. Zamknięte osiedle... Czytaj więcej

Zobacz wszystkie